Přírodní recept, který zničí váš knírek navždy

knirekMnohé ženy trápí jemné chloupky nad horním rtem, tím spíše, když jsou tmavší. Existuje celá řada metod na jejich odstranění, včetně voskové depilace, ale za pár týdnů je knírek opět na svém místě. Mám zde pro vás zcela přírodní a efektivní řešení tohoto problému. Ženy na Blízkém východě používaly tuto účinnou směs po staletí a velmi úspěšně.

Tato směs odstraňuje chloupky a zklidňuje pokožku. Nejen že bude vaše pleť zdravá, ale bude také hezky zářit. Je velmi důležité, co si na pleť aplikujeme, neboť jako největší orgán našeho těla vstřebává vše přímo do krevního oběhu. Ingredience tohoto receptu jsou plné vitamínů, minerálů a antioxidantů a udělají vám dobře.

 

Složení

  • citron oko2 lžíce medu
  • 2 lžíce citronové šťávy
  • 1 lžíce ovesné kaše (předem namočené jemně pomleté ovesné vločky nebo otruby)

 

 

Příprava

Smíchejte ingredience a naneste tuto pastu na místo, kde chcete chloupky odstranit. Nechte působit po dobu 15 minut a poté umyjte teplou vodou. Na místo pak neneste trochu krému na obličej. Tento proces opakujte 2-3 krát týdně. Po měsíci začnou chloupky řídnout, až postupně zmizí úplně. Tento recept se dá aplikovat i na jiná místa na těle, kde si přejete se zbavit chloupků.

 

Michaela

yourstylishlife
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

37 Komentářů