Přírodní spalovač tuků – efektivní nápoj za pár korun

citrónyKdo si přeje pročistit své tělo a zbavit se přebytečných kil, může kromě úpravy svého jídelníčku a zařazení příjemného pohybu každý den, vyzkoušet i tento přírodní nápoj, na jehož přípravu najdete ingredience ve své kuchyni a s jehož výsledky budete opravdu spokojeni. 

I když vás možná kombinace těchto ingrediencí překvapí a asi pro vás nebude přímo lahůdkou číslo jedna, věřte mi, že jde o velmi účinný nápoj, který již mnoha lidem odpomohl od faldíků. Jde o zdravý, zcela přírodní a bezpečný nápoj, který si můžete jednoduše připravit sami a to za pár korun a dostat se tak rychle do formy. Jeho příprava je navíc velmi jednoduchá a časově nenáročná.

 

Recept na spalovač tuků:

Složení:

  • ocetjedna lžíce jablečného octa
  • půl lžičky mletého chilli
  • šťáva a kůra z jednoho bio citronu
  • 240 ml horké vody

Postup:

Nastrouhejte na jemném struhadle citrónovou kůru a zalijte ji horkou vodou. Pak přidejte jablečný ocet, citronovou šťávu a chilli. Promíchejte nápoj před každým douškem a pijte ho po každém jídle.

 

Proč je tento nápoj tak dobrý?

Chilli pomáhá lepšímu a rychlejšímu trávení, zlepšuje metabolismus a podporuje spalování tuků. Konkrétně látka Kapsaicin, obsažená v chilli, stimuluje nervový systém k produkci tepla v organismu, které posiluje rychlé spalování kalorií.

Citron obsahuje látku, která zpomaluje ukládání tuku. Jeho kůra obsahuje Policosanol, který pomáhá při spalování již uložených tuků.

Jablečný ocet, také pomáhá spalovat tuk v organismu.

Vyzkoušejte tento nápoj sami a uvidíte, jaké skvělé účinky má.

Další tipy na hubnutí naleznete v sekci Hubnutí.

Michaela

yourhealthypage
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.