Jak se zbavit písku a ledvinových kamenů přirozeně za 6 dní

olivovy olejTrpíte-li bolestmi ledvin způsobených pískem nebo kameny, nabízím vám zde jednoduchý recept, který je přirozeným způsobem, jak se kamenů i písků navždy zbavit a to za pouhých šest dní! Existuje mnoho svědectví o vysoké účinnosti této metody.

 

 

Na léčivou receptu budete potřebovat:

  • 100 ml extra panenského olivového oleje
  • 100 ml citronové šťávy
  • 100 ml piva

Postup:

Smíchejte všechny ingredience v láhvi a vypijte každé ráno na lačný žaludek 50 ml tohoto nápoje. Po třech až čtyřech dnech budete mít vyřešen problém s pískem v ledvinách a po šesti dnech zmizí i ledvinový kámen.

Určitě není na škodu tento recept vyzkoušet, neboť všechny ingredience jsou čistě přírodní a nemají žádné vedlejší účinky.

Mé doporučení je dát pozor na velikosti ledvinového kamene a v případě, že je kámen větší než 15 milimetrů, tuto metodu vynechat a svěřit se do péče lékařům.

Hodně zdraví.

 

Michaela

healthylifetricks
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

4 Komentářů
  1. Bohužel nefunguje. Určitě se tímto postupem nelze zbavit ledv