Citrónová dieta, která vám pomůže shodit až 3 kg za týden

citronadaMáte-li před dovolenou, večírkem, svatbou nebo si jen chcete udělat radost zbavením se několika kilogramů v krátkém čase a přírodní cestou, existuje zde možnost, jak toho zdravě, jednoduše a efektivně dosáhnout.
Tato dieta obsahuje tělu prospěšné látky a je prokázáno, že účinkuje v krátkém časovém období.

V závislosti na vaší nadváze a vašem životním stylu, tedy výdaji, vám může pomoci se zbavit během 7 dnů až 3 kilogramy a celkově vás ozdravit a pročistit bez hladovění.

 

Snídaně:

Začněte den sklenicí vody s citrónovou šťávou z půlky citrónu, aby se aktivoval metabolismus a detoxikace organismu. Můžete přidat i špetku skořice a chilli, které vše ještě umocní. Uvařte si litr kvalitního zeleného čaje (zhruba 4 sáčky nebo 2 sítka na 1l) a dejte si hned šálek. Zbytek popíjejte během dne. Po půl hodině po citronádě snězte 2 jablka nebo 2 pomeranče nebo 1 grepfruit.

Kromě ovoce si dejte zhruba za 20 minut i hrst ořechů, mandlí nebo lískových oříšků, které jsou výborným zdrojem antioxidantů a dobrých tuků.

 

Oběd:

rp_salát-200x300.jpgNejprve si opět udělejte citronádu a mezitím co jí budete popíjet, si připravte velký zeleninový salát se semínky, klíčky, mořskými řasami a bylinkami dle chuti, se zálivkou z extra panenského olivového oleje (můžete střídat i s jinými za studena lisovanými oleji jako je lněný, konopný, mandlový, atd.) a lžíci citrónové šťávy nebo jablečného octa. V článku Raw strava najdete tip na zálivku a ostatní cenné informace.

Kdo je zvyklý na klasické stravování a má pocit, že by měl hlad a není vegan nebo vegetarián, může si udělat plátek přírodního krůtího steaku nejlépe z farmy nebo bio chovu nebo kousek kvalitní ryby.Také na olivovém oleji, nejlépe bez soli jen s bylinkami nebo jen se špetkou soli, neboť ta zadržuje přebytečnou vodu v těle. Místo soli můžete na dochucení použít česnek.

 

Svačina:

Připravte si citronádu s chilli a po ní si dejte podle chuti buď smoothie z jednoho banánu a hrknu mandlového mléka nebo půlku avokáda s jarní cibulkou a pepřem nebo ovoce podle vaší chuti.

 

Večeře:

kytky salatVečeři se snažte sníst nejpozději do 18 hodiny a před ní opět vypijte sklenici citronády. Dejte si buď míchaný salát, popřípadě s vařeným bio vejcem máte-li chuť nebo velký okurkový salát nebo bio jogurt s grepfruitem nebo banán nebo jiné vaše oblíbené ovoce. Vždy si vyberte jen jednu variantu.

Po večeři se jděte projít na čerstvý