Čistící šťáva proti infekcím a únavě

citron jablko zazvor drinkNaše tělo má samočistící mechanismy každý den, ať se pravidelně detoxikujeme či nikoli. V případě, že už je ale přímo zaplaveno palbou toxinů, přirozenou očistu již nestíhá a my se začneme cítit více unavení, podráždění, jsme často nachlazení, trpíme nejrůznějšími infekcemi, špatně se koncentrujeme, jsme jednoduše napadnutelní zhoubnými bakteriemi, které nás oslabují a následně v nás propukají složitější onemocnění. 

Jestliže pociťujete některý z uvedených příznaků, je asi nejvyšší čas tělu trochu pomoci. Nejlépe přírodní a účinnou cestou, kterou bezpochyby léčba šťávami je.

Nabízím vám recept na zcela jednoduchou šťávu, kterou když budete popíjet pravidelně, bude vás čistit a regenerovat, neboť pozitivně působí i na funkce trávicího traktu a imunitního systému. Budete-li jí pít ráno, což doporučuji, budete se během dne cítit svěží.

Ingredience:

  • 1 citron
  • 4 jablka
  • zhruba 3-4 cm dlouhý kořen zázvoru
  • sklenice vody

Příprava:

Oloupejte citron a dejte ho spolu s jablky do odšťavovače. Pak přidejte zázvor a prolijte odšťavovač i vodou, ať se vám do nápoje dostane co nejvíce šťávy a vypijte.

Doporučuji konzumovat tento nápoj ráno před snídaní na lačný žaludek, aby se tělo rozběhlo do očisty jako první.

 

Michaela

Healthyfoodquotes
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

7 Komentářů
  1. Dobrý den, prosím, doporučila by jste mi odšťavňovač dle Vašich zkušen