Jak na přírodní úlevu projevů kandidózy – 1. část

Vzhledem k tomu, že příznaky kandidózy mohou být docela nepříjemné (například bolesti svalů, výtok, orální infekce, vyrážky, záněty, pálení a otoky), je před zahájením komplexního programu na vyléčení se z kvasinkové infekce hlavní prioritou nejprve vyléčit akutní příznaky, a ulevit tak tělu i psychice. Dnes vám představím 1. část ze všech produktů, neboť je jich celá řada a všechny funkční.

Dobrou zprávou je, že existuje jednoduchá, bezpečná a 100% přírodní léčba, která vyléčí veškeré otravné příznaky v řádu dní.

Kromě toho jsou ingredience potřebné pro následující postup levné a snadno přístupné. S největší pravděpodobností je najdete ve své lednici, lékárně nebo obchodě se zdravou výživou.

Léčba je účinná pro všechny typy vnějších příznaků přemnožené kandidy. Pokud je vaše kandidóza středně těžká až těžká, léčba by měla být prováděna po dobu několika dní, dokud většina příznaků nevymizí.

Mějte prosím na paměti, že tato léčba vyléčí pouze povrchové příznaky přemnožené kandidy, nikoli její kořen a podstatu problému, který je způsobuje, a tak použijete-li pouze léčbu příznaků a nedodržíte také další změny, problémy se mohou rychle vrátit.

Než zahájíte tuto léčbu přemnožené kandidy, podívejte se na první část ze všech ingrediencí, potřebných k jejímu sestavení. Uvedu zde přírodní preparáty na veškeré tipy projevů kandidózy, nejen vaginální.

 

Produkty potřebné k léčbě odstranění příznaků

Med

Doporučuji med nejlépe přímo od včelaře. Kvalitní med nekape a má hladkou strukturu. Kvalitní med vykazuje antibakteriální, antivirové a antibiotické vlastnosti. Je to silný antioxidant a co je nejdůležitější, má silnou schopnost léčit rány a léčit kvasinkovou infekci.

Další cenné informace o léčbě medem najdete pod tagem Med zde.

 

Jogurt

Kvalitní jogurt obsahuje přátelské probiotické bakterie, jako Lactobacillus a Bifidus, které podporují imunitní systém, zvyšují odolnost organismu proti infekcím, napomáhají trávení a brání trávicí trakt před špatnými bakteriemi.

Je důležité, aby byl jogurt čistě bílý, neobsahoval cukr a žádné přísady. Doporučuji jogurt Hollandia nebo bio jogurty.

Při aplikaci lokálně slouží jogurt jako (vaginální) krém. Naneste ho na postiženou oblast a v případě vaginální infekce také pomocí injekční stříkačky dovnitř. Tak se dostanou přátelské bakterie na infikovanou oblast. Jogurt postiženou oblast zklidňuje a tiší.

 

Česnek

Česnek má kromě jiného antibiotické a antimikrobiální účinky proti různým druhům bakterií a plísní. Obsahuje také inulin, což je probiotická vláknina, velmi přátelská pro střevní trakt.

Česnek se svými silnými protiplísňovými vlastnostmi rychle a velmi účinně bojuje proti kvasinkové infekci a lokální aplikací léčí všechny symptomy s ní spojené. Česnek účinně působí proti mykózám nohou, a je dokonce lepší než běžně prodávaná antimykotika, jako například Lamisil.

Česnek se při kandidóze pochvy používá každé ráno, kdy se zavádí jeden oloupaný neporušený stroužek česneku, zabalený