Jak na přírodní úlevu projevů kandidózy – 3. část + recept na 2 léčivé masti

Právě jste otevřeli třetí pokračování velmi obsáhlého tématu jak na přírodní úlevu od bolavých příznaků kvasinkové infekce, kde si představíme další léčivé preparáty. První a druhou část najdete v sekci Léčba kandidy, kde najdete také všechny další cenné články na téma komplexní holistické léčby tohoto onemocnění.

 

Čaj Pau d’Arco (Lapacho)

Tento tzv. čaj Inků je unikátní terapeutický bylinný čaj vyrobený z vnitřní kúry jihoamerického stromu Lapacho. Čaj připravený z Lapacha neobsahuje kofein a je bohatý na mnoho užitečných přírodních vitamínů a minerálů, jako je železo, vápník, hořčík, mangan, jód, bór, baryum a mnoho dalších.

Čaj Lapacho je znám jako účinné přírodní antibiotikum a skvělý bylinný prostředek pro prevenci rakoviny, posiluje lidský imunitní systém, dokáže zlepšit kvalitu kostní dřeně, snižuje riziko diabetes, různých infekcí močových cest, artritidy, zažívacích problémů, pomáhá léčit nachlazení, chřipku, horečky, podráždění kůže, popáleniny, lupénku, osteomyelitidu, Parkinsonovu nemoc, lupus a hlavně vaginální kvasinkovou infekce.

Kúra stromu Lapacho se přelije horkou vodou a nechá se 5 minut odstát. Pak se čaj pije třikrát denně mezi jídly. Doporučuji pít 3 týdny a pak udělat týden pauzu. Pakliže potíže přetrvají, můžete kúru zopakovat.

Další léčivé účinky a použití na konkrétní zdravotní problémy najdete pod tagem Lapacho ZDE.

 

Čaj Uňa de Gato (Kočičí dráp, Vilcacora)

Tento čaj má antivirové, antibakteriální, antimikrobiální, antimykotické, antiparazitické, protizánětlivé, imunostimulační, antioxidační a bolest tlumící účinky. Harmonizuje meridián jater a ledvin. Obsahuje alkaloidy jako rhynchophyllin, hirsutin, mitraphylin, beta sitosterol a glykosidy.

Zlepšuje obranyschopnost těla, stimuluje tvorbu bílých krvinek, zejména T lymfocytů CD – 4 a tím zvyšuje přirozenou obranyschopnost organismu. Upravuje vysoký krevní tlak, omezuje vznik trombózy a může pomoci při snížení rizika tvorby krevních sraženin. Snižuje tlukot srdce a hladinu cholesterolu v krvi. Omezuje riziko vzniku Crohnovy nemoci, různých zánětů, divertikulózy, mrtvice,