Nádherná podívaná – živé kamery z přírody v Estonsku

orelKaždý, kdo miluje přírodu, je fascinován pokaždé, když v lese nebo na lukách vidí zblízka zvířata, která jsou jinak plachá a jen těžko viděná.

Estonská společnost EENet umístila do divoké přírody v Estonsku několik kamer, které nabízejí úchvatné záběry a nahlédnutí do hnízd a krmelců divoké zvěře absolutně zblízka. Je to o to větší podívaná, že je jaro a například sovička puštíka nebo orli sedí na vejcích, které se každým dnem vylíhnou. Od té doby, co o těchto kamerách vím, tak je mám každý den zapnuté při práci i se zvukem a přesně vím, co se kdy v jednotlivých rodinkách odehrává, jak si nosí do hnízd jídlo a žerou, jak si čechrají pérka, jak upravují hnízdo, jak se svolávají a střídají na sezení…

S velkou radostí doporučuji jako relax a nevšední podívanou!

ℒℴνℯ ❤ Mia
Orel

Puštík

Les

Pobřeží 1

Pobřeží 2

 

Autor: Mia Weissová, foto: Google.com, slunecnyzivot.cz

Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.

7 Komentářů