Role vašich emocí, mysli a duše ve zdravém životě

Nejdůležitější pocit na světě je být sám se sebou v míru. Naše tělo je jen obrazem toho, jak se cítíme uvnitř. Pocity vždy ovlivňují naše tělo a to zase ovlivňuje naše pocity. Jsou jedním. Když skrýváme své pocity, trpí naše tělo vředy, bolestmi hlavy, rakovinou a dalšími onemocněními. To, že jíme nebo budeme jíst zdravě neznamená, že neonemocníme. Tím si pouze chystáme zdravé pole, ale to, co do něj sázíme – naše pocity, určuje to, co sklízíme – tedy kvalitu našeho celkového života a zdraví.

Nové vědecké studie předkládají jasné důkazy o tom, že naše pocity jsou mocnější než cokoli, co si dokážeme představit. Doslova mohou vytvořit naši realitu. Jde o obor epigenetické medicíny a na toto téma napsal skvělou knihu „The Genie in Your Genes“ („Gin ve vašich genech“) Dr. Dawson Church.

Naše buňky jsou malí vojáčci, kteří čekají na instrukce a jsou ochotni jít do boje a zemřít pro nás. Každý z nich. Stačí jim jen říct. A zde musíme být opatrní. Naše buňky totiž nerozumí sarkasmu. Berou to tak, že vše co řekneme, myslíme doslova. Například, pokud neustále říkáte: „Cítím se hrozně, radši bych nebyla.“, hádejte co se stane. Začnete mít střevní problémy a vaše buňky začnou stárnout a odumírat.

Pokud máte zlomené srdce, začne vaše srdce slábnout. Mnoho lidí doslova zemřelo na zlomené srdce. Pokud se cítíte nechtění, vaše tělo z vás nechtěné začne dělat. Pokud se cítíte skvěle a jste se svým životem spokojení, vaše tělo se začne zázračně uzdravovat. Tento proces je okamžitý!

Se změnou myšlenek přichází změna doslova všeho! Myšlenky jsou ti nejmocnější léčitelé či zabijáci v našich životech.

Každá myšlenka, každý okamžik, každé konání má silný dopad na buňky v našem těle. Pozitivní myšlenky s vysokou energetickou vibrací mohou vaše tělo zbavit nemoci. Negativní, stresující myšlenky s nízkou energetickou vibrací vám mohou způsobit nemoc. Dávejte si pozor na to, co říkáte a posloucháte. Slova mají moc. Většina lidí mluví způsobem, který zvyšuje stres v těle a oslabuje imunitní systém a životní sílu (vůli žít). Slova mohou změnit způsob našeho myšlení a cítění.

Vypněte televizi a ZPRÁVY! Jde o opravdovou toxicitu, která do vás skrze vaše oči a mozek vstupuje. Vystavov