Jaké jsou rozdíly ve výsledku léčby kvasinkové infekce přírodní medicínou vs. chemickými preparáty

Příroda nebo léky?

Prošla jsem mnoha lety léčení přemnožených kvasinek chemickými léky z lékárny a to i těmi na předpis a výsledek mě nikdy dlouhodobě neuspokojil. Proto jsem začala pátrat a postupně skládat funkční systém přírodní léčby, který se mi stal trvalým uzdravením a díky tomuto poznání jsem napsala tento článek, ve kterém se s vámi podělím o velmi zajímavé a důležité srovnání komerční lékařské a celostní přírodní léčby. 

 

Konvenční medicína

Zatímco přírodní medicína vnímá lidské tělo jako kompletní celostní a neopakovatelný systém, konvenční medicína léčí tělo separováním jeho fyzických orgánů.

Konvenční medicína dodnes nepřiznává smutnou pravdu, kterou je fakt, že člověk, spolu se všemi živými bytostmi, nikdy nebude kompatibilní s umělými chemickými látkami, bez ohledu na to, jak totožně mohou všechny tyto chemikálie vypadat.

Syntetické chemické látky nemohou být skutečně zcela tělem absorbovány. Vzhledem k jejich umělé formě jsou syntetické chemické látky jakéhokoliv druhu pro tělo nesrozumitelné. To je důvod, proč tyto chemikálie nemohou proniknout do vašeho těla, aniž by v něm nezpůsobily nějakou úroveň katastrofy.

Zatímco cestou celostní medicíny je