Jaké jsou rozdíly ve výsledku léčby kvasinkové infekce přírodní medicínou vs. chemickými preparáty

Příroda nebo léky?

Prošla jsem mnoha lety léčení přemnožených kvasinek chemickými léky z lékárny a to i těmi na předpis a výsledek mě nikdy dlouhodobě neuspokojil. Proto jsem začala pátrat a postupně skládat funkční systém přírodní léčby, který se mi stal trvalým uzdravením a díky tomuto poznání jsem napsala tento článek, ve kterém se s vámi podělím o velmi zajímavé a důležité srovnání komerční lékařské a celostní přírodní léčby. 

 

Konvenční medicína

Zatímco přírodní medicína vnímá lidské tělo jako kompletní celostní a neopakovatelný systém, konvenční medicína léčí tělo separováním jeho fyzických orgánů.

Konvenční medicína dodnes nepřiznává smutnou pravdu, kterou je fakt, že člověk, spolu se všemi živými bytostmi, nikdy nebude kompatibilní s umělými chemickými látkami, bez ohledu na to, jak totožně mohou všechny tyto chemikálie vypadat.

Syntetické chemické látky nemohou být skutečně zcela tělem absorbovány. Vzhledem k jejich umělé formě jsou syntetické chemické látky jakéhokoliv druhu pro tělo nesrozumitelné. To je důvod, proč tyto chemikálie nemohou proniknout do vašeho těla, aniž by v něm nezpůsobily nějakou úroveň katastrofy.

Zatímco cestou celostní medicíny je především obnovit tělo zpět do stavu vnitřní rovnováhy, zvýšit optimální genetické funkce a pomoci tělu očistit se a vyléčit samo, konvenční medicína zaměřuje celé své úsilí na to, „vyrobit pohodlného pacienta“ a zklidnit mu bolesti léky a mastmi, které slouží pouze pro zamaskování vnějších příznaků uvnitř vzniklého onemocnění.

 

Smutná pravda o lécích na kvasinkové infekce

Smutnou pravdou je, že velká část lékařů (ne všichni), se více starají o své prosazování pravdy a spolu s farmaceutickým průmyslem o své peníze a postavení, spíše než o naše blaho a nalezení celostní cesty. Je to do jisté míry jejich úkol, který slíbili plnit a díky němuž zachraňují milióny lidí každý den. Skláním se jim a zároveň bez urážky vyhýbám, pokud nejde o úrazy a akutní onemocnění. Důvodem k tomu mi jsou zkušenosti s celou řadou dostupných léků v Čechách i na Slovensku, volně prodejných i na předpis a jejich selhání v komplexním vyléčení (krátkodobě účinné, dlouhodobě naprosto nedostatečné) a také lékařské fixování se pouze na jeden proud vědeckého myšlení a empirického výzkumu, bohužel stále odděleného od člověka jako celku.

Hlavním argumentem lékařů, proč neexistuje souvislost mezi stravou a kvasinkovou infekcí, je t