Jak využít plastové lahve

plast21Jistě ne mnoho z nás ještě kupuje kartóny plastových lahví s vodou nebo nejrůznějšími limonádami pro každodenní použití, jako tomu bylo v nedávné minulosti, kdy jsme věřili, že je to jediný způsob, jak zdravě pít, ale na výlety či dovolené jsou takto balené tekutiny ve většině případů nevyhnutelné. I když mnozí z nás třídí odpad a máme tak pocit, že děláme to nejlepší pro matku Zemi, je zde ještě jedna cesta, co s použitými plastovými lahvemi – vlastní recyklace přetvořením na užitečnou nebo jen hezkou věc, kterou si pak nemusíme kupovat a jet tak stále dokola v krysím závodě. Jsou to sice maličkosti, ale u těch to zpravidla vždy začíná, než nás třeba napadnou další nápady a poté celé projekty, které podpoří změnu k lepšímu – vědomějšímu způsobu života.

 

Cílem není udělat si z domova či zahrady skladiště plastů, ale tvořit, hrát si, radovat se z výsledku a pokusit se přistoupit ke spotřebovávání novým, neplýtvajícím způsobem.

 

plast6

plast22

 

 

plast5

 

 

 

 

384556_517309648326347_152421372_n

 

 

 

 

 

 

plast9

plast11

 

 

 

 

 

 

plast10plast19

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plast13

 

plast33

plast23

 

 

 

 

plast15

 

 

plast29

 

 

 

 

 

 

 

 

plast7

 

 

plast16

 

 

 

 

plast28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plast37

plast30

 

 

 

 

 

 

plast25

plast40

 

 

 

 

 

plast12

 

plast32

 

 

plast27

 

 

 

 

 

 

plast17

plast31

 

 

 

 

 

plast24plast18

 

 

 

plast43

 

 

 

plast26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

plast41

plast35

plast2

 

 

 

 

 

 

plast1b

plast3

plast

 

 

 

 

plast38

plast36

 

 

 

plast42

 

Věřím, že jste zde objevili zdroj inspirace, jehož realizací potěšíte nejen sebe, ale i další lidi kolem.

 

 

Michaela Weissová
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami, zásadotvornou stravu a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci. Díky.

4 komentáře
  1. Bezvadné nápady,určitě plno z nich využijeme na zahradě ale i v domácnosti.Suprové a díky těm co to dali na web.

  2. Velké děkuji,jsou tam opravdu pěkné a i praktické nápady,aniž bych se opět dívala zapamatovala jsem si pro sebe a vytvořím kropenici-proděravěné víčko v kanistříku! To nemá chybu a není to pracné,a využití coby květináčků si snad taky zapamatuji.Ještě jednou díky.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována.