Setkání s UFO

ufo3Již mnoho let se zajímám o tématiku UFO. Kdysi velmi vášnivě, po osobních zkušenostech již s nadhledem a klidem poznaného. Čekala jsem, kdy přijde ta chvíle, že o tomto fenoménu napíši pár řádek a je to tady. Otevřel mě k tomu můj včerejší zážitek, kdy jsem za jednu noc, strávenou v horách, zřela 4 průlety jako na talíři 🙂 .

Kromě tohoto zážitku se mi dostalo požehnání ještě předchozích tří pozorování, kdy jsem v němém úžasu sledovala létající talíř nebo celou formaci, která nepředvídatelnými hravými pohyby nadpozemského typu, ozdobila nebe a pak najednou zmizela. Asi nemá moc smysl sáhodlouze popisovat jak to vypadá, jak se to pohybuje, jak to svítí a jaká nádherná energie z toho jde, neboť nevěřící Tomáše nepřesvědčím, což ani není mým záměrem a věřící – znalí, vědí sami a jen je potěším, že je opět o člověka víc, který s vesmírnými bytostmi má svůj několikerý příběh. Jediné, co k tomu řeknu bude, že když se opravdu setkáte s UFO, tak to prostě víte!

 

vesmirlaskaOtevřela jsem toto téma ne kvůli fascinaci, ale kvůli šíření lásky, která z tohoto celého spojení tryská. Když totiž někdo z lidí spatří skutečné UFO, tak každou buňkou svého těla a všemi vibracemi celého srdce VÍ, že se dotkl jiného existujícího světa a plesá nad nepopsatelným přílivem energie a krásy, která prolétne celým tělem i vesmírem.  Není to o mysli, která samozřejmě bez ustání nabízí milion a jednu variantu možností co jiného by to mohlo být, ale srdce je silnější. Ten fakt, že to skutečně existuje, v první chvíli změní pohled na vše a otevře naše vědomí dalším úhlům pohledu na sebe samé, na svůj přístup k životu, k okolí a celému našemu fungování ve Vesmíru. Až se rozechvění a emoce z takovéhoto nárazu reality zaintegrují v těle, vše se vrátí do normálu, protože fakt, že jsou všude kolem nás, mezi námi, nad námi i pod námi živé bytosti jiných světů, nás v každodenním životě zas až tolik neovlivňuje.

 

ufo9Při představě reálného setkání s mimozemšťany asi mnoho z nás pocítí strach z neznámého a neuvěřitelného.

Mozek by totiž po celoživotní masáži médii o absurditě života mimo naší Matku Zemi asi explodoval faktem, že je to vážně možné. Bohužel či bohudík nejsme jako lidstvo na takový blízký kontakt ještě dostatečně duchovně připraveni, proto se ani neuskuteční a tam nahoře dobře vědí proč… Z nevědomosti a strachu by vznikla panika, která by mohla vést až k násilí a to je to poslední, co by si poslové vzdálených světů přáli. Naše historické skutečnosti se vzájemnými setkáními jsou toho bohužel jasným důkazem – militarizace vesmíru, sestřelování neznámých objektů, přísné utajování, umlčování a zesměšňování všeho a všech, kteří hovoří na toto téma.

ufo11Důvodem je STRACH z chaosu, z otevření se možnosti žít a smýšlet jinak – svobodně – meziplanetárně a tím se stát špatně manipulovatelní, strach z kolapsu již tak krachujícího starého systému, který spoléhá na doprodej zbytků ropy a dalších nadužívaných přírodních zdrojů za nesmyslné peníze apod. Příliv mimozemských technologií – vědomí,  totiž skýtá pro hrstku vládnoucích, kteří sedí na informacích a hlavních tocích bohatství celé zeměkoule, devastující ztenčení příjmů a moci – MONEY TALKS.

 

ufo4Z vlastního nacítění vím, že jsou to mírumilovné bytosti plné lásky, které mají city jako my lidé, fyzickou sc