Jestli vás dohonila mlsná, zkuste tento recept, který spálí až 50% kalorií

elixirNabízím vám osvědčený domácí recept na přípravu elixíru, který vám pomůže spálit nadbytečné kalorie z vašeho přejedení se dobrotami. Budete na něj potřebovat pouze dvě ingredience a připravíte ho velmi rychle a snadno.

Grapefruit je známý jako antioxidant a také pro svou silnou antibakteriální aktivitu. Je bohatý na vitamin C, obsahuje vitamíny A, B, D, E, také vápník, fosfor, hořčík, mangan, zinek, měď a železo.

 

Ingredience:

  • 1 velký grepfruit (oloupaný)
  • 1 lžíce medu

Postup:

Rozpulte grepfruit na půl a lžící vyberte dužinu. Tu dejte do mixéru spolu s medem a dobře promixujte dohladka. A je to.

 

Tento zázračný elixír obsahuje tyto užitečné prvky:

Ripe grapefruit with juice on table close-upPektin přispívá k účinnému vylučování přebytku špatného cholesterolu. Z mnohých celosvětových studií vyplývá fakt, že kdybychom konzumovali čerstvé grapefruity každý den, špatný cholesterol by se snížil o 15,5% a triglyceridy až o 27%. Také snižuje hladinu inzulínu a normalizuje metabolismus.

Lykopen pomáhá bojovat proti toxinům a škodlivým látkám v těle.

Užívání:

Několik doušků tohoto elixíru po obědě (počkejte dvacet minuta po jídle), je schopno spálit téměř polovinu kalorií získaných během jídla. To má příznivý vliv i na hypertenzi a prevenci kardiovaskulárních onemocnění.

Grapefruit také obsahuje řadu složek, které pomáhají bojovat proti nachlazení a bylo prokázáno, že jeho konzumace zabraňuje výskytu určitých typů rakoviny a onemocnění srdce.

Mějte však na paměti, že grapefruit může zvýšit účinek některých léků, takže pokud užíváte pravidelně nějaké léky, poraďte se s lékařem.

Další tipy na hubnutí naleznete v sekci Hubnutí.

 

Michaela

yourstylishlife
Michaela Weissová

Jsem specialistkou na léčbu potravinami a jógovou terapii. Pomáhám lidem uzdravit se jídlem ze zánětů, kandidy, obezity a dalších nemocí a prostřednictvím jógové terapie pomáhám uvolňovat hluboko uložené bloky na těle i na duši. Celostně pracuji se všemi rovinami člověka na návratu do rovnováhy a spokojeného života. Nechte se inspirovat těmito milovanými stránkami a prosím nekopíruje bez mého vědomí mou práci na jiné weby. Díky.