Krátká, účinná meditace na splněná přání

Mám tu pro vás krátkou, ale velmi účinnou meditaci nebo chcete-li mentální cvičení, které vám při pravidelném používání (čím častěji, tím lépe) pomůže ke splnění všech vašich snů. Každý náš sen se sestává z mnoha malých střípků, které dohromady tvoří velké slunce – vaše splněné přání a vizualizace je velkou jeho součástí, neboť nás doslova ladí na to, abychom byli úspěšní.

Důležitý je pocit!

Vizualizace je velmi mocným nástrojem, který se dá běžně používat na vše, jen je třeba to zkusit a sladit své vnitřní obrazy se svým pocitem v těle.

Chcete, aby vaše schůzka dopadla skvěle? Vizualizujte si její průběh ještě před samotným konáním podle vašich představ a prociťte ho.

Chcete se uzdravit? Vizualizujte si své tělo naplněné světlem a teplem, každou svou buňku naprogramujte svým pocitem lásky a vděčnosti na zdraví a představujte si, jak se uzdravuje a vznikají milióny nových, zdravých, energií naplněných buněk, které vás tvoří.

Vstanete ráno levou nohou a máte strach, že celý den bude zase na nic? Změňte to. Zastavte se, posaďte se, vydechněte a nadechněte celý svůj den, který vás čeká, do sebe, do srdce a tam ho proměňte na momenty úspěchu a radosti. Vizualizujte si celý svůj den až do večera jako lehkou, veselou cestu, po které rádi dojdete až k sladkému nočnímu spánku.

Na následujícím jednoduchém cvičení vám popíši přesný postup toho, jak na to, abyste byli ve svém počínání úspěšní a neztráceli čas.

Meditace splněných přání

Nejprve si najděte ve svém bytě, domě nebo v teplých měsících v přírodě příjemné, klidné místo, kde můžete každý den spočinout pár minut bez rušení.

Ujistěte se, že máte vypnuté zvonění, nikde nic netiká, nebouchá, nekřičí a že i domácí mazlíčci jsou na chvilku na svém oblíbeném místě mimo vás.

Připravte si svíčku a zapalte si jí a položte ji na místo, které bude blízko k vašemu sezení. Pokud svíčku nechcete nebo nemáte, můžete ji vypustit, je hlavně pro navození nálady a zklidnění se.

Pokud můžete, sedněte si na zem, na deku, polštářek nebo jen tak