Týdenní plán na přírodní vyléčení chřipky

bylinky3Pokud začínáte pociťovat šimrání nebo pálení v krku a nose, začínají vás pobolívat klouby, pokašláváte, máte zvýšenou teplotu, méně energie a toužíte nevylézt z postele, měli byste co nejdříve zahájit přírodní léčbu, aby se vám nemoc nerozjela na několikatýdenní martyrium a vyhnuli jste se antibiotikům na chřipku nebo angínu.

Mám tu pro vás několik přírodních tipů, receptů a odkazů na podrobnější návody na to, jak postupovat každý den v týdnu, abyste se zdraví vrátili do svého běžného života.

Doporučuji všechny tipy dělat každý den po dobu jednoho týdne a při tom hodně odpočívat, spát a vyhnout se fyzické i duševní aktivitě. I práce na počítači v posteli vás vyčerpává a znesnadňuje rychlé uzdravení. V případě, že se vám během několika dní udělá dobře, ještě vydržte v klidovém režimu, neboť vaše tělo je ještě náchylné k propuknutí infekce do větších rozměrů.

Tedy odpočívejte, spěte, čtěte si, podívejte se na fajn film a popřemýšlejte o svém životě. O svém tempu, o tom, co vás štve, brzdí, z čeho jste nešťastní a co vás trápí a pokuste se najít rozumnou cestu, jak to změnit. Jděte na to srdcem. Nalaďte se pak na věci, za které jste vděční, které vás činí šťastnými, baví vás a motivují a ten pocit roztáhněte do celého těla. Takovou vnitřní prací se začnete rychleji uzdravovat.

Nenechte myšlenky plout na vlně strachu z toho, co vám asi je, kolik toho zanedbáte, o co všechno přijdete nebo co všechno budete muset zrušit a jaké z toho poplynou problémy. Zaměřte se na sebe a na to, že si musíte odpočinout, přijměte tento stav a užijte si toho, že můžete, že máte prostor a zůstaňte pozitivně naladěni.

 

Týdenní protichřipkový plán

  1. Každý den den si udělejte silný protichřipkový čaj, který pijte alespoň 4x denně.

Recept na protichřipkový čaj

cajIngredience

  • 250 ml vroucí vody
  • 1,5 cm nastrouhaného zázvoru
  • šťáva z půlky citrónu
  • 2 lžičky medu
  • 1/2 lžičky mleté lžičky skořice
  • 1/4 lžičky mletého hřebíčku nebo 4 ks
  • Špetka chilli (kajenského pepře)

Postup

Zázvor a koření zalijte horkou vodou.

Až čaj trochu zchladne, přidejte citrón a med.

Tip: Pokud máte, můžete si do čaje přidat malého panáčka domácí slivovice.

Čaj si vypijte v posteli a hned se zachumlejte a pokuste se pořádně vypotit.

Recept na silné přírodní antibiotikum